Specjalista ds. BIM

Warszawa

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie platformą CDE (BIM360): zakładanie nowych projektów, organizowanie struktury katalogów, zarządzanie użytkownikami, nadawanie uprawnień itp.
  • Współpraca przy tworzeniu modeli BIM, nadzór nad nimi, bieżąca praca przy usuwaniu kolizji;
  • Tworzenie BIM Execution Planów dla projektów;
  • Współpraca przy tworzeniu listy planowanych dokumentów do dostarczenia;
  • Współpraca przy planowaniu harmonogramów dostarczania dokumentacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie architektury, konstrukcji lub instalacji
  • Znajomość zagadnień związanych z technologią BIM
  • Umiejętność sporządzania dokumentów BIM (BEP, EIR itp.)
  • Umiejętność organizowania zagadnień BIM w ramach biura projektowego
  • Obsługa narzędzi BIM (Navisworks, Revit itp.)
  • Umiejętność organizowania procesu wymiany dokumentacji z zastosowaniem oprogramowania typu CDE (np. BIM360)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z technologią BIM (najchętniej w biurze projektów)
  • Motywacja do ciągłego doskonalenia
  • Uprawnienia budowlane będą dodatkowym atutem

Co oferujemy

  • Możliwość uczestnictwa w różnorodnych projektach inwestycyjnych;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Bogaty pakiet socjalny m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenia grupowe, wyjazdy integracyjne;
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole, w przedsiębiorczej kulturze organizacyjnej;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.